excursii-razvan-pascu

poate asculta mai jos interviul din 27 decembrie 2010 cu detalii despre calatoria mea in America de Sud, difuzat la radio EuropaFM – traseul calatoriei il gasiti aici.

Razvan Pascu – EuropaFM (despre America de Sud)

EuropaFM este partenerul de calatorie in Argentina, Chile si Uruguay, iar mai multe detalii despre calatoria mea veti putea afla de-a lungul celor 3 saptamani de la realizatorii emisiunilor EuropaFM si de pe site-ul EuropaFM.ro unde voi avea o pagina dedicata.

De asemenea, veti putea citi impresii din calatorie pe site-ul Adevarul.ro (proiectul Think Outside the Box) si in editiile print ale ziarului Adevarul.

12 comentarii

  1. rizica
    28.12.2010 la 10:39

    Felicitari pt emisiune si un An Nou fericit, calatorii sprancenate si „LA MULTI ANI!”

  2. 28.12.2010 la 10:40

    Felicitări, călătorule nativ ! Mi-a plăcut interviul, ai o vorbire coerentă şi o voce plăcută, audiogenică, dacă pot spune aşa ! Îţi doresc călătorie plăcută, fără evenimente negative, doar cu întâmplări frumoase. Te voi urmări pe site-ul europafm.ro. Să te întorci sănătos acasă !

  3. 28.12.2010 la 10:58

    Calatorie frumoasa!

  4. nirolf3538
    28.12.2010 la 14:43

    CALATORIE FRUMOASA …….CU MULTE IMPLINIRI.

  5. Aura
    28.12.2010 la 17:29

    Bravo!

  6. 28.12.2010 la 18:24

    Sa faci multe fotografii cu pinguinii, te rog! 🙂
    Sarbatori fericite si un 2011 plin de aventuri!

  7. 28.12.2010 la 23:13

    Media te iubeste! Felicitari

  8. Razvan Pascu
    (author)
    29.12.2010 la 21:14

    vertange11: si eu vreau sa fac multe fotografii cu pinguini. 🙂

  9. Anamaria
    29.12.2010 la 23:44

    Foarte frumos.Calatorie frumoasa.

  10. Ioana
    30.12.2010 la 23:03

    Sa ai o vacanta de vis! Felicitari pentru tot ceea ce faci, cred ca multi si-ar dori sa fie in locul tau. Apropo, nu e cel mai sudic punct al lumii, asa cum a zis prezentatorul, e orasul cel mai sudic 🙂

  11. bucuresci
    01.01.2011 la 13:06

    Astept impresiile tale de la Ushuiaia si poze cu splendizii munti de acolo; poate faci o panoramica 🙂

  12. Razvan Pascu
    (author)
    01.01.2011 la 14:06

    Ioana, da, este orasul cel mai sudic al lumii. Cel mai sudic punct este Polul Sud. 🙂

Vezi aici mai multe imagini de pe pagina mea de Instagram! Urmareste-ma pe Instagram! Click aici!