excursii-razvan-pascu

Pentru cei pasionati de calatorii, cred ca acest articol este o mare bucurie. Au ocazia sa castige un documentar despre Litoralul turcesc al Marii Egee realizat de catre Razvan Marc, cu autograf de la acesta. Pentru toti ceilalti, care nu stiu prea bine despre cine este vorba, va explic mai departe…

Razvan Marc este realizatorul emisiunii de calatorii Bazar, care se difuzeaza in fiecare miercuri de la 21.00-22.00 pe TVR2. Cei interesati pot citi un interviu cu Razvan Marc pe blogul meu, aici. DVD-ul pe care il puteti castiga este lansat de curand de Razvan Marc si prezinta litoralul turcesc al Marii Egee, cu locuri frecventate de turistii romani (mai multe detalii aici). DVD-ul se gaseste pe piata in magazinele de specialitate, in benzinarii sau poate fi comandat online de aici.

Ca sa castigati acest DVD in primul rand trebuie sa aveti un blog. Iar cei care indeplinesc aceasta conditie, trebuie sa adauge pe blogul lor un link catre site-ul meu. E simplu. Mai multe detalii aflati aici.

Litoralul turcesc al Marii Egee

0 comentarii

  1. Rauta Angela
    18.10.2009 la 09:37

    Imi place sa calatoresc si sa cunosc noi tinuturi

  2. Posea Aurelia
    18.10.2009 la 09:39

    Este bine sa cunosti litoralul turcesc

  3. rizica
    18.10.2009 la 10:29

    Litoralul turcesc al Marii Egee este spectaculos, plin de viata si de multi turisti romani.Calitatea serviciilor, amabilitatea cu care esti intampinat te determina sa recomanzi si altora un sejur in aceste locuri.Turcii stiu intr-adevar sa faca turism iar ei lucreaza conform sloganului : „Clientul nostru, stapanul nostru”.

  4. 18.10.2009 la 10:58

    Am fost si eu acolo prin vara anului trecut si mi-a placut.
    Daca m-as reintoarce, mi-ar fi de folos DVD-ul, asa ca ma inscriu si eu 😉
    Multumesc.

  5. dalila
    18.10.2009 la 12:21

    este foarte reusit dvd ul!

  6. Bia
    18.10.2009 la 13:19

    Atât blogul dumneavoastră cât și cel al lui Răzvan se află deja la mine în blogroll la secțiunea Timp Liber de foarte mult timp. Le urmăresc și vă felicit pentru ele.

    Mi-aș dori un autograf de la Răzvan pentru că-l apreciez foarte mult.

  7. larisa
    18.10.2009 la 16:27

    un colt de paradis…….

  8. Rauta Maria Codruta
    18.10.2009 la 18:04

    este frumos sa ajungi acolo…

  9. 19.10.2009 la 10:08

    Parca m-am mai inscris o data la acest concurs, dar se pare ca ma insel…
    Oricum, aici e link-ul catre blogul tau:
    http://snakekaa.blogspot.com

  10. 20.02.2010 la 19:37

    Hop si eu … Cind se termina concursul? 🙂 … Ah s-a terinat? 🙁 … No bine, am sa caut sa comand pe internet DVD-ul saptamina viitoare, dar ar fi fost extraordinar sa il am cu autograf …

Vezi aici mai multe imagini de pe pagina mea de Instagram! Urmareste-ma pe Instagram! Click aici!