excursii-razvan-pascu

Click pe fotografie pentru a afla raspunsurile la intrebarile de mai jos!

Ca sa castigati acest premiu trebuie sa raspundeti la 3 intrebari:

  1. Care dintre cei din fotografie pare obosit?
  2. Care sunt gemeni?
  3. Cate femei sunt in grup?

:) Tu cum ai fost pacalit(a) astazi, 1 Aprilie?

21 comentarii

  1. Rox
    01.04.2011 la 08:23

    Hehe, buna asta 🙂 Desi, trebuie sa recunosc ca dificultatea intrebarilor chiar e de luat in seama:)

  2. Laura
    01.04.2011 la 09:37

    Foarte buna! :)) Chiar intrasem cu gand de castig 🙂

  3. 01.04.2011 la 09:39

    ce mi-am luat-o :)))

  4. rizica
    01.04.2011 la 09:53

    „Ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa”…si chiar am luat :))

  5. 01.04.2011 la 11:26

    Bravooo! Te ţii de şotii, deci ?!

  6. Gabriela
    01.04.2011 la 11:36

    M-am gandit eu ca este o pacaleala de 1 Aprilie, este super tare poza 🙂

  7. valentina
    01.04.2011 la 11:52

    …si eu intrasem sa castig :D…acum intru la seminar 😀 si sper sa nu ma pacaleasca studentii :D…iti dorsc o zi cu…pacaleli dragute :D!…

  8. 01.04.2011 la 12:32

    Eu nu ma mai duc in China, pentru ca a venit ea la mine
    Scorpioni pe bat in sos de vin albastru
    http://pemasadinbucatarie.blogspot.com/2011/04/scorpioni-pe-bat-cu-sos-de-vin-albastru.html

  9. Alexandra
    01.04.2011 la 17:46

    Heyyyyyyyyy, ce smecher esti! Am vazut titlul de dimineata, n-am avut timp sa ma uit, dar mi-am spus sa nu uit AZI sa participi la concursul tau! Deci am muscat-o si eu!;) Tu cum ai fost pacalit?

  10. Razvan Pascu
    (author)
    01.04.2011 la 17:47

    @ Alexandra: pe mine nu m-a pacalit nimeni azi… 🙁

  11. Ioana
    01.04.2011 la 18:31

    La cum te stim noi, serios, nu ne asteptam la o farsa ca asta:))

  12. amarie
    01.04.2011 la 20:18

    Poza o stiam din alta trimitere. Frumoasa intentia de pacaleala! De data aceasta nu am fost victima a farsei…
    Varianta
    La un fotograf se prezinta mai multi chinezi( japonezi). Fotograful a multiplicat o imagine reusita a unuia si a dat fiecarui client cate o poza. Doar unul a reclamat…
    – Ce anume reclami? Nu e chipul tau in poza?
    – Ba da, dar camasa nu e a mea…

  13. Razvan Pascu
    (author)
    01.04.2011 la 21:03

    @ Ioana: stiu, am stat mult sa ma gandesc daca sa public asta sau nu pt ca nu am vrut sa imi pierd credibilitatea. sper sa nu se fi intamplat asta! 🙂 in rest, pana la 1 Aprilie 2012 voi ramane la fel de sincer!

  14. Paula M.
    01.04.2011 la 22:28

    E tare !

  15. SORIN
    02.04.2011 la 00:48

    Da cazarea si masa e inclusa sau numai zborul? Ca tot ziceam de zbor, as vrea sa-l intreb pe razvan daca a vazut astfel de pinguinii la capatul lumii?www.youtube.com/watch?v=9dfWzp7rYR4

  16. Razvan Pascu
    (author)
    02.04.2011 la 18:31

    @ SORIN: all-inclusive. 🙂

    Nu am vazut pinguini SF. 🙂 Doar pinguini Magellan.

  17. Razvan Pascu
    (author)
    02.04.2011 la 22:54

    Dragilor, acum va pot spune oficial: a fost o farsa de 1 Aprilie.

    Am vazut ca articolul a avut succes desi mi-a fost oarecum teama sa il public pentru ca v-ati obisnuit cu mine sa fiu mereu serios.

    Voi ramane la fel de serios pe viitor, asa cum m-ati cunoscut pana acum. Deci seriozitate maxima pana pe 1 Aprilie anul viitor. 🙂

  18. Delia
    04.04.2011 la 19:18

    Buna, am o intrebare, daca poti sa ma ajuti, extrasul de cont poate fi facut si o luna inainte de prezentarea in ambasada, avand in vedere ca am cont deschis in Austria? Sau trebuie sa deschid cont in tara neaparat? Mersi mult.

  19. Razvan Pascu
    (author)
    04.04.2011 la 19:35

    @ Delia: extrasul de cont pentru viza la Ambasada Chinei este doar o formalitate. cred ca poti sa mergi si cu extrasul de acum o luna.

  20. Delia
    05.04.2011 la 19:04

    Mersi mult, sper ca in iunie sa plec pentru 2 ani 🙂

  21. catalin
    11.06.2011 la 12:13

    ha ha ha =)) =)) cines aia =)) au venit de pe marte

Vezi aici mai multe imagini de pe pagina mea de Instagram! Urmareste-ma pe Instagram! Click aici!